Kancelaria Radcy Prawnego „FIDES” w Żninie

tel. 601 666 282, 661 114 646 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pragniemy zachęcić Państwa do zasięgnięcia porady prawnej lub uzyskania opinii prawnej na drodze elektronicznej.

W celu skorzystania z usługi prawnej za pośrednictwem Internetu należy wypełnić poniżej zamieszczony „Formularz” lub przesłać zapytanie prawne wraz ze szczegółowym opisem stanu faktycznego sprawy oraz niezbędnymi załącznikami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po dokonaniu analizy otrzymanego materiału skontaktuje się z Państwem radca prawny, który określi termin realizacji zlecenia oraz wysokości wynagrodzenia za wykonanie usługi.

Termin realizacji liczony jest od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty wynagrodzenia na wskazany poniżej rachunek bankowy nr:

17 2340 0009 0600 2400 0000 0427

Odpowiedź na złożone zapytanie prawne wraz z wystawioną fakturą zostanie wysłana na podany przez Państwa adres elektroniczny/domowy lub przekazana podczas umówionego spotkania w biurze Kancelarii.

Formularz - porady prawne przez Internet 

Dane kontaktowe

Pytanie / Porada

Załączniki

Maksymalny rozmiar jednego pliku to 5MB, maksymalny rozmiar wszystkich plików to 20MB